środa, 14 stycznia 2015

jakie pędzle polecam do nakladnia podkładu a jakie odradzam ?!!

Hej kochani !!
Dziś przedstawię wam 2 rodzaję pędzli idealnych do podkładu i jeden który według mnie się do tego nie nadaje :) zapraszam !
1.pędzel Hakuro H50, jest to idealny pędzel do podkładu i kremu BB i zwykłego podkładu :) jest on płasko ścięty dzięki temu kiedy aplikujemy produkt stęplując podkład bardzo ładnie wtapia się w naszą skóre i wygląda bardzo maturalnie. Z pewnościa nie ma efektu maski :) nie wypadają żadne wloski ani przy mhciu ani przy aplikowaniu nim,pędzel bardzo gęsty, mocno zbity i baardzo miękki i przyjemny w dotyku :) dostaniecie go na wielu stronach internetowych za ok 30/40 zł :) ja swój kupiłam za 35 zł super pędzel !

2.pędzel Soho contour highlighting fan brush, pędzel z Socho do aplikowania rozświetlacza, ja w nim znalazłam idealne wymiary itp do nakładania podkładu. Jest to pędzel typu potoczna nazwa "skunks" idealnie nakłada się nim produkt, bardzo ładnie wtapia się w skórę podkład ! Same plusy :) wiele zastosowań ;) równierz bardzo delikatny i miękki, nie jest on tak gęsty jak Hakuro H50 ale równierz idealnie się nadaje do aplikowania produktów mokrych :) polecam !

Teraz dwa pędzle tego samego typu, czyli pędzle "jezyczkowe" według mnie ten rodzaj pędzli nie nadaje się do podkładu. Kiedy nakładam nim produkt zaawsze zostają smugi na twarzy. Nie wygląda to estetycznie.. oczywiście takie jest moje zdanie i nie sądze, że jeśli ktoś używa takich pędzli jest dziwny ? Hah nie no źle to ujełam :d :)
1. Soho Fundation brush.
2. LaucrOurMakeUp